Рекомендації із читання Розаріїв

Санат Кумара

28 листопада 2005 року

Я ЄСМЬ Санат Кумара. Я прийшов, щоб дати рекомендації, які стосуються читання даних мною Розаріїв.

Немає ніяких особливих рекомендацій і немає ніяких особливих вимог, пов'язаних із читанням цих Розаріїв. Ви можете читати їх всі разом або по черзі. Ви можете читати один Розарій в один тиждень, другий Розарій ‒ другого тижня і третій Розарій ‒ у третій тиждень. Потім повторити весь цикл читання Розаріїв.

Зрештою, це ви можете вирішити самостійно й додержуватися тих рекомендацій, які ви отримуєте від свого Вищого Я.

І в той же час є один дуже важливий момент, про який я маю нагадати й про який вам ніколи не слід забувати. І це стосується нагадування про постійну підтримку побожного стану свідомості під час читання Розаріїв і під час будь-якої духовної роботи. Намагайтеся тримати ваші думки зосередженими на Вищій Реальності. Ніколи не забувайте, що в момент вашого читання Розаріїв відбувається ваше спілкування з Богом. І ви повинні постійно відчувати побожний  трепет і тримати в шорах будь-які плотські думки й почуття. Якщо ви перебуваєте в роздратованому стані після неприємної розмови або сварки, відкладіть читання Розарію. Спочатку гармонізуйте себе прогулянкою на природі, або прослуховуванням спокійної музики, або просто промедитуйте в тиші. Але ніколи не розпочинайте духовну роботу у стані  роздратування або не виваженості.

Завжди пам'ятайте про те, що ви забарвлюєте свої дії вашим внутрішнім станом. І якщо ви розпочинаєте читання Розаріїв в будь-якому негармонійному стані, то замість того, щоб посилати у Вищі сфери енергію, ви осаджуєте Божественну енергію у вашому фізичному світі і, отже, сприяєте множенню ілюзії.

 Тому беріться до читання Розаріїв тільки в гармонійному стані свідомості, і чим більш безкорисливим буде ваше служіння, тим більшу духовну роботу ви зможете здійснити.

 Усе, що ви посилаєте у світ, повертається вам. Тому віддавайте щедро, не жаліючи ні себе, ні часу на читання ваших Розаріїв. Уся енергія, котру ви безкорисливо віддаєте Богу, повернеться вам.

І все станеться найкращим чином.

Бог любить вас і завжди  дає вам можливість пройти по життю найкращим Шляхом.

Я дав вам ті рекомендації, які вважав за потрібне дати. Однак більш докладні вказівки ви завжди можете отримати від вашого Вищого Я.  Варто тільки побажати, виявити спрямування і прислухатися до свого серця.

Я ЄСМЬ Санат Кумара, з любов'ю до вас.